Новини

Умивальники POOLSPA - ще більше можливостей!

 

Умивальники POOLSPA, виготовлені з матеріалу Solid Surface - особлива суміш мінералів у поєднанні з високоякісною смолою.

 

 

  • Цей матеріал має чудові механічні, хімічні та антибактеріальні властивості, тому умивальники, виготовлені із Solid Surface, працюватимуть у пансіонатах, готелях, торгових центрах чи спортивно-оздоровчих центрах, де щоденний догляд піддає їх впливу хімічних засобів.

 

  • Щоб відповідати очікуванням дизайнерів, архітекторів та інвесторів, з якими ми співпрацюємо по всьому світу, пропозиція умивальників POOLSPA значно розширилася. Будь-яка довжина верхньої поверхні, передня та бічна поверхні доступні в двох розмірах за висотою, задня частина закриває стіну - це лише деякі зручності, які з’явилися. Крім того, умивальники з наявної пропозиції характеризуються безшовним з'єднанням окремих елементів, широким вибором наявних чаш (за глибиною і розміром) або можливістю підготовки отворів для змішувача, рушника або дозатора мила на етапі виробництва.

 

  • У разі механічних пошкоджень поверхні умивальника, користувач або спеціалізований сервісний представник може легко відновити виріб до його первісного вигляду. Литий матеріал Solid Surface характеризується винятковою простотою відновлення.
Повернутися до списку